Zobrazit hlavní stranu salve.cz

Profil Firmy

 
 

Salve tour - Ing. Dagmar Halamíčková

Balbínova 30 12000 Praha 2 - CZ

Tel: +420 2 22 25 41 76

Fax: +420 2 22 25 07 10

E-mail: salve@salve.cz

IČO: 13102222

Cestovní kancelář SALVE se od roku 1992 zaměřuje na Itálii.

Na našich stránkách se můžete seznámit se základní nabídkou zimních a letních pobytů v hotelech a apartmánech s VLASTNÍ DOPRAVOU.

Pokud v nabídce nenaleznete oblast, kterou hledáte, zajistíme vám požadované ubytování na zakázku kdekoliv v Itálii - stačí vyplnit formulář, který je součástí naší www stránky. Nebo si můžete vybrat při návštěvě naší kanceláře z barevných katalogů italských tour operátorů.

Ubytování zajistíme dle vašeho přání v 2 - 5 hvězdičkových hotelech, penzionech, rezidencích i zrenovovaných církevních objektech.

Lahůdkou  jsou pobyty na italských středomořských ostrovech - kromě Sardínie a Sicílie i Liparské ostrovy a Lampedusa, vzdálená pouhých 100 km od Afriky.

Dále zajišťujeme rezervace ubytování a další služby (letenky, kvalifikované tlumočníky, ap.) pro služební cesty do Itálie.

Pro kolektivy připravíme na zakázku jakoukoliv trasu po Itálii včetně dopravy, pro milovníky hudby a divadla zájezdy na operní festival v aréně ve Veroně, do milánské la Scaly, cesty po stopách významných umělců... Můžeme vám zajistit i vstupy do objektů, které nejsou veřejnosti běžně přístupné.

Pro milovníky umění doporučujeme Umělecký hotel a muzeum "Atelier Sul Mare" na Sicílii.

Pro firmy zajistíme specializované tématické pobyty spojené s návštěvou veletrhů, s odbornými exkurzemi, přednáškami, ap.

Věříme, že si z naší nabídky vyberete a přejeme vám hezký pobyt v Itálii!